Opakowanie dla ciastkarni i piekarni- aspekt reklamowy

Opakowanie stanowi doskonały sposób ochrony produktów. Szczególnie piekarnie i ciastkarnie wykorzystują opakowania, po to, żeby towar mógł bezpiecznie dotrzeć do klienta. Producenta opakowań znajdziemy na stronie – multipak.info/oferta.php?body=list&category=21&page=1&name=piekarnie.

Dobrze zaprojektowane opakowanie

Dobrze zaprojektowane opakowanie, powinno spełniać wszystkie normy dotyczące bezpieczeństwa żywności. Nie mogą się z niego wydzielać szkodliwe substancje, a także nie może dochodzić do odbarwiania ewentualnych napisów. Opakowanie musi być także bezpieczne dla środowiska naturalnego. Najlepiej jeżeli jest wykonane z papieru lub tektury.

Magdalena, specjalistka do spraw reklamy: „Nasza firma powszechnie wykorzystuje opakowania jako nośnik reklamowy. Umieszczając krótki opis na opakowaniu możemy skutecznie poprawić wizerunek firmy. Bardzo dobrym pomysłem jest także zaproponowanie klientom opakowania, które jednocześnie będzie kuponem rabatowym. W ten sposób w znaczący sposób możemy przedłużyć żywotność opakowania, a tym samym zwiększyć jego skuteczność jako nośnika reklamy. Wykonanie nadruku powierzmy odpowiedniej firmie, ale oczywiście możemy uczestniczyć w etapie projektowym i korygować wszelkie kwestie związane z informacjami jakie mają się na opakowaniu pojawić. Estetyczne opakowanie dla ciastkarni i piekarni jest białe z niewielką reklamą, najczęściej czarną. Dobrze na opakowaniu prezentuje się też logo firmy”.